מכירה פומבית 4 חלק א'
Antiques & Works of Art
4.6.20
(הזמן המקומי שלך)
פורטוגל
Street Real Corte, No. 122 ( Foz do Douro) 4150-230 PORTO
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 19:
CHOCALHO
נמכר ב: €40
עמלת בית המכירות:
16%
מע"מ: 23% על העמלה בלבד
CHOCALHO
Em couro com aplicações em metal e grande fivela. Séc. XX. Pequenos defeitos.
Dim: 62 cm.