מכירה פומבית 4 חלק א'
Antiques & Works of Art
4.6.20
(הזמן המקומי שלך)
פורטוגל
Street Real Corte, No. 122 ( Foz do Douro) 4150-230 PORTO
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 27:
JOSÉ DE GUIMARÃES (NASC.1939)
מע"מ: 23% על העמלה בלבד
JOSÉ DE GUIMARÃES (NASC.1939)
"Sem título"
Xilogravura sobre papel (12/25), assinada e datada de 61.
Dim: 16x18 cm.