מכירה פומבית 4 חלק א'
Antiques & Works of Art
4.6.20
(הזמן המקומי שלך)
פורטוגל
Street Real Corte, No. 122 ( Foz do Douro) 4150-230 PORTO
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 29:
ARMANDA PASSOS (NASC.1944)
נמכר ב: €170
עמלת בית המכירות:
16%
מע"מ: 23% על העמלה בלבד
ARMANDA PASSOS (NASC.1944)
"Sem título"
Serigrafia colorida sobre papel, Prova de ensaio (I-81-AP-V), assinada e datada de 1981.
Dim: 46x36 cm.