מכירה פומבית 4 חלק א'
Antiques & Works of Art
4.6.20
(הזמן המקומי שלך)
פורטוגל
Street Real Corte, No. 122 ( Foz do Douro) 4150-230 PORTO
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 35:
CRUZEIRO SEIXAS (n. 1920) - SERIGRAFIA
נמכר ב: €275
275
עמלת בית המכירות:
16%
מע"מ: 23% על העמלה בלבד
"Sem titulo"
Serigrafia colorida sobre papel (26/150), assinada e datado 79.
Dim: 60x80 cm.