מכירה פומבית 156 חלק ב' Decorative Arts
Subastas Segre
24.5.23
Calle Segre, nº18, 28002 Madrid (Spain), ספרד

פריט 1502:

: Mantón de Manila en seda color mostaza con bordados de colores pp. S. XX.

נמכר ב: €480
עמלת בית המכירות: 22% למידע נוסף
מע"מ: 21% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 24.5.23 בבית המכירות Subastas Segre

Mantón de Manila en seda color mostaza con bordados de colores pp. S. XX.
Con desperfectos.
Medidas: 130 x 130 cms.
Flecos: 45 cms.