LOT 3:
Buyer's Premium: 22%
VAT: 21%
: PETRUS SCHENCK EL VIEJO - Corona Portugalliae et Algarbiae veteris Hispaniae quondam pars quae Lusitania audiit jam amplior hic suas in provincias et dioeceses noviter distributas
PETRUS SCHENCK EL VIEJO
Leipzig 1660 - 1711
Corona Portugalliae et Algarbiae veteris Hispaniae quondam pars quae Lusitania audiit jam amplior hic suas in provincias et dioeceses noviter distributas. Ámsterdam, 1703
Grabado al cobre y coloreado a mano
Firmado, titulado y fechado
Medidas 595 x 494 mm plancha