מכירה פומבית 27 February Auction
Aletheia Subastas
8.2.24
C. Aribau, 123, Barcelona, ספרד

פריט 288:

Emili Grau Sala (Barcelona, 1911-París, 1975)
Cosiendo en el jardín.
Óleo sobre lienzo. ...

נמכר:
4,300
€6,500
עמלת בית המכירות: 21.5% למידע נוסף
מע"מ: 21% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 8.2.24 בבית המכירות Aletheia Subastas

Cosiendo en el jardín.

Óleo sobre lienzo. Firmado.
Procedencia:
Lucien-Paris, S.A.R.L
Colección particular, Almería.
50 x 61 cm.

נגישות
menu