מכירה פומבית Nov 22 / II
Trionfante Antiques
29.11.22
Via Altofonte, 82 - 90129 Palermo, איטליה
Martedì 29 novembre 2022 ore 20.30
המכירה הסתיימה

פריט 252:

DIPINTO OLIO SU TAVOLETTA

לקטלוג
  לפריט הקודם
לפריט הבא 

מחיר פתיחה:
5
הערכה :
€50 - €100
עמלת בית המכירות: 25% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 29.11.22 בבית המכירות Trionfante Antiques
תגיות:

DIPINTO OLIO SU TAVOLETTA
Raffigurante Barche . h cm 17 x 31
Condition: Graffi , usure del tempo, per altre info richiedere condition report

לקטלוג
  לפריט הקודם
לפריט הבא 
נגישות
menu