פריט 507:
Vincent van Ojen (1960)
25
€50 - €100
עמלת בית המכירות: 30%
מע"מ: 21%
Vincent van Ojen (1960) “Stilleven met fruit”, gesigneerd, gedateerd '94 en genummerd 3/20 l.o. Houtsnede, 49 x 73 cm.