פריט 508:
Jan Cremer (1940)
160
€200 - €400
עמלת בית המכירות: 30%
מע"מ: 21%
Jan Cremer (1940) “Tulipes Gigantes Gold”, genummerd 20/20 l.o., gesigneerd en gedateerd 1991 r.o. Zeefdruk, 110 x 140 cm.