פריט 514:
Arjan van Arendonk (1957)
160
€200 - €400
עמלת בית המכירות: 30%
מע"מ: 21%
Arjan van Arendonk (1957) “Systeem”, gesigneerd en gedateerd 1991 verso. Acryl op doek, 100 x 100 cm.