פריט 527:
Paul Blanca (1958-2021)
€100 - €200
עמלת בית המכירות: 30%
מע"מ: 21%
Paul Blanca (1958-2021) “Marlene”, genummerd 25/70 en gedateerd 2000 l.o., gesigneerd in de druk r.o. Zeefdruk, 66 x 78 cm.