פריט 531:
Henk van Vessem (1939)
25
€50 - €100
עמלת בית המכירות: 30%
מע"מ: 21%
Henk van Vessem (1939) “Amphora” , genummerd 28/150 l.o., gesigneerd en gedateerd ’96 r.o. Zeefdruk, 63 x 80 cm