פריט 534:
Kenneth Bushnell (1933-2020)
€100 - €200
עמלת בית המכירות: 30%
מע"מ: 21%
Kenneth Bushnell (1933-2020) Zonder titel, gesigneerd en gedateerd 1983 r.o. Aquarel, 79 x 58 cm.