פריט 537:
Kees van Bohemen (1928-1985)
160
€200 - €400
עמלת בית המכירות: 30%
מע"מ: 21%
Kees van Bohemen (1928-1985) “Naakt”, gesigneerd, gedateerd '77, genummerd XVI/XX A.P. r.o. Litho, 68 x 53 cm.