פריט 541:
Soichi Hase (1929)
25
€50 - €100
עמלת בית המכירות: 30%
מע"מ: 21%
Soichi Hase (1929) “Pres du Lac”, genummerd 25/110 l.o., gesigneerd r.o. Kleurenets, 52 x 60 cm.