פריט 542:
Jan Sierhuis (1928-2023)
€50 - €100
עמלת בית המכירות: 30%
מע"מ: 21%
Jan Sierhuis (1928-2023) Zonder titel, gesigneerd, genummerd 62/200, gedateerd 2000. Zeefdruk, 56 x 75 cm.