פריט 544:
Arty Grimm (1950)
€100 - €200
עמלת בית המכירות: 30%
מע"מ: 21%
Arty Grimm (1950) Twee abstracte composities, gesigneerd en gedateerd '92 m.o. Zeefdruk, 67 x 47 cm (2 stuks)