פריט 547:
Marc Volger (1950)
€50 - €100
עמלת בית המכירות: 30%
מע"מ: 21%
Marc Volger (1950) “Tak”, gesigneerd en gedateerd 1998 r.o. Gemengde techniek op papier, 66 x 47 cm.