פריט 550:
Milou Honig (1947)
25
€50 - €100
עמלת בית המכירות: 30%
מע"מ: 21%
Milou Honig (1947) “El puntal”, genummerd 7/20 l.o., gesigneerd en gedateerd 1990 r.o. Zeefdruk, 52 x 40 cm.