פריט 14:
325
€250 - €650
עמלת בית המכירות: 30%
מע"מ: 21%
Een 18 krt. geelgouden cocktail ring met amethist, 1975 Bezet met een paarse amethist van ca. 41 ct. (diameter ca. 21.20 mm). Herkomst Engeland, Londen, jaarletter A: 1975. Verantwoordelijkheidsteken: G&Co.; Bruto gewicht: 19.97 gram. ringmaat 16.5 mm.