פריט 21:
€100 - €200
עמלת בית המכירות: 30%
מע"מ: 21%
Europese school, 20e/21e eeuw Twee stillevens met bloemen en fruit, met signatuur ‘Hoppe’ en ‘Berger’ l.o. Olieverf op board, afm. resp. 11 x 16,5 cm.