פריט 22:
25
€50 - €100
עמלת בית המכירות: 30%
מע"מ: 21%
Hollandse school, 20e eeuw "Bedrijvigheid in de haven", gesigneerd ‘P. v Schalk Jr’ r.o. Olieverf op doek, 39 x 79 cm.