פריט 23:
Draagt signatuur Evert Moll (1878-1955) “Bloemstilleven”, gesigneerd r.o. Olieverf op doek, 59 x 39 cm.
€200 - €400
עמלת בית המכירות: 30%
מע"מ: 21%