פריט 25:
25
€50 - €100
עמלת בית המכירות: 30%
מע"מ: 21%
Onbekende meester, 20e eeuw “Stilleven met roemer, oesters en fruit”, gesigneerd ‘J v Son’ l.o. Gemengde techniek op koper, 19 x 29 cm.