פריט 34:
25
€50 - €100
עמלת בית המכירות: 30%
מע"מ: 21%
Europese School, 19e eeuw. ‘Stoomboot in een haven met op de voorgrond een geit bij een monumentaal uitkijkpunt’, ongesigneerd. Aquarel, 14,5 x 22 cm.