פריט 36:
€200 - €400
עמלת בית המכירות: 30%
מע"מ: 21%
Marius Bauer (1867-1932) ‘Mosquée Al-Azhar in Caïro' (1895), gemonogrammeerd ‘MB’ r.o. en geannoteerd no. 96 l.o. Ets, 45, 3 x 32,5 cm (plaat) 72,2 x 56,2 (lijst)