פריט 43:
€100 - €200
עמלת בית המכירות: 30%
מע"מ: 21%
Theo Wiegman (1908-1996) ‘Interieur van een Joodse synagoge, gesigneerd ‘Theo Wiegman’ r.o. Olieverf op doek, 40,5 x 30,5 cm