פריט 7:
€100 - €200
עמלת בית המכירות: 30%
מע"מ: 21%
N. Dogterom (20ste eeuw) ‘Bloemstilleven op tafel met koperen pot’, gesigneerd ‘N. Dogterom’ en gedateerd ‘53’ rechtsboven. Olieverf op doek, 76 x 90,5 cm