פריט 8:
€80 - €160
עמלת בית המכירות: 30%
מע"מ: 21%
Hendrik Elias Roodenburg (1895-1987) ‘Stadsgezicht Wassenaar in volle zon', gesigneerd ‘H.E. Roodenburg’ en gedateerd ‘36’ en geannoteerd ‘Wassenaar’ l.o. Olieverf op doek, 60,6 x 45,5 cm