פריט 9:
25
€50 - €100
עמלת בית המכירות: 30%
מע"מ: 21%
Jan Dobber (1925-1996) ‘Ploegende paarden in een veld bij Arnhem’, gesigneerd ‘J. Dobber’ l.o. Olieverf op doek, 40,5 x 60,5 cm