פריט 11:
€100 - €200
עמלת בית המכירות: 30%
מע"מ: 21%
Henk Welters (1885-1947) 'Bosgezicht in de herfst', gesigneerd ‘H. Welters’ r.o. Olieverf op doek, 50,5 x 60,5 cm