פריט 14:
€300 - €600
עמלת בית המכירות: 30%
מע"מ: 21%
Jan Hermann Barend Koekkoek (1840-1912), in de stijl van ‘Bedrijvige werf te Spakenburg’, ongesigneerd. Olieverf op paneel, 33,7 x 80 cm