פריט 36:
Onbekende kunstenaar, 20e eeuw. “Havengezicht”, onduidelijk gesigneerd. Olieverf op doek, 60 x 100 cm.
25
€50 - €100
עמלת בית המכירות: 30%
מע"מ: 21%