פריט 38:
25
€50 - €100
עמלת בית המכירות: 30%
מע"מ: 21%
Onbekende schilder, 20e eeuw. “Bomschuiten aan de kust”, onduidelijk gesigneerd r.o. Olieverf op doek, 37,5 x 28,5 cm.