פריט 50:
€100 - €200
עמלת בית המכירות: 30%
מע"מ: 21%
Hollandse school, 20ste eeuw, kopie naar Georg Flegel (1566-1638) ‘Stilleven van appels, witbrood en hazelnoten', draagt monogram ‘GF’ r.o. Olieverf op koper, 16,4 x 22,5 cm