מכירה פומבית 10
Z-AUCTIONS
28.12.23
Arquitecto Yarza, 2 50006 Zaragoza - España, ספרד

פריט 8:

1,750
עמלת בית המכירות: 20% למידע נוסף
מע"מ: 21% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 28.12.23 בבית המכירות Z-AUCTIONS

Manuel Viola - Técnica mixta sobre lienzo. "Composición abstracta". Con certificado de autenticidad. 100x80 cms (123x104 cms enmarcado)

נגישות
menu