פריט 28:
ESCUELA FLAMENCA (mediados del siglo XVIII) La ira e Aquiles 69 x 55 cm. Óleo sobre lienzo.
1,800
עמלת בית המכירות: 17.4%
מע"מ: 21%
מצב: | סביר |
מידות: | 55 x 69 ס"מ |
מידות עם מסגרת: | 69 x 84 ס"מ |